Uygulamalarımız
BASIN DUYURUSU - Salı, 26 Şubat 2019 00:00
Bicom Alerji Testi ve Tedavisi - Perşembe, 06 Nisan 2017 00:00
Duygu Şifresi Çalışmaları - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00
Psikolojik Kinezyoloji - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00
Matrix Inform Uygulama ve Eğitimcisi - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00

Zayıflama

 

Zayıflama konusundaki programlarımızda sağlıklı yaşam koçluğu seansları yanı sıra eft, biorezonans, gıda intoleransı, matriks enerjileri teknikleri de uygulanmaktadır.
Program sırasında sağlıklı beslenme hedeflenmekte, beslenme alışkanlıklarını etkileyen faktörler gözden geçirilmekte, yeme tercihlerimizin sebeplerinin farkına varılması ve ruhsal bedensel iyilik halinin oluşturulması için gerekli kişisel değişimde yol arkadaşlığı yapılmaktadır.

Biorezonans ve Akupunktur ile Fazla Kilolarınızdan Kurtulun

Sağlıklı yaşam koçluğu içinde değerlendirilen kilo programı uygulamaları, 3 ayrı hedefe yönelmiştir:
- Yemekten kendimizi alamadığımız gıdalara karşı isteksizlik yaratmak (şeker, çikolata, ekmek, tatlı vb) ve iştahı dengelemek
- Program süresince psikolojik sakinlik ve rahatlık halini sağlamak
- Metabolizmada yavaşlamaya yol açabilen enerjik denge problemlerini ortadan kaldırmak

Akupunktur ve Biorezonans terapi; diyet yapamama veya kilo verememeye neden olan birçok sebebi ortadan kaldırmak için uygulanır.

Karbonhidrat tüketiminin azaltılması
Unlu gıdalar, ekmek, börek, pasta, hamburger, şeker, çikolata gibi karbonhidrat grubu gıdalara düşkünlük halinde 1 – 2 terapi seansı önerilir. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik yapılan terapi uygulamasının benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır. Kalorisi yüksek/besin değeri az olup b ağımlılık yaratan fast food, cips, çikolata, şekerleme, tatlı gibi gıdalardan biorezonans ile kolayca vazgeçilebilir.

Duygusal enerji dengelenmesi
Biorezonans terapide kullanılan biorezonans yöntemi kişinin üzerinde belirgin bir etki yaratır. Enerjinin dengelenmesi ile sakin, kararlı ve pozitif bir ruh hali elde edilir. Buna ek olarak metabolizma üzerinde etkili olabilecek diğer homeopatik frekans grupları da kullanılabilir. Zayıflama programlarının işe yaraması ve kalıcı olmasındaki en önemli şey kişinin diyet haline psikolojik uyum sağlayabilmesidir. Bu nedenle biorezonans terapinin kişinin ruh hali üzerinde yarattığı olumlu etki çok önemlidir. Gerekli görülürse Bach çiçekleri de terapiye eklenebilir.

Metabolizma dengelenmesi
Biorezonans terapisi ile karbonhidrat, yağ ve protein metabolizması dengeleri normalleştirilir. Biorezonans terapi ile yapılan uygulama enerji sistemini dengelemeye yöneliktir. Bu uygulama ile normal çalışan bir metabolizma hızlı çalışır hale getirilemez; Anormal olan durumlar normalleştirilmeye çalışılır. Dengesizliğin giderilmesi amacıyla farklı biorezonans uygulamaları yapılabilir, Metabolik enerji dengeleri bozulmuşsa renk terapileri de yapılır. Uygulamalar sırasında kişi herhangi bir renk görmez ancak rengin homeopatik frekans bilgisi kullanılır.         Oluşturulan dengenin sürdürülmesinde Schüssler tuzları önerilebilir.

Yan Etkisi
Biorezonans terapi kilo programında yapılan uygulama vücudu kilo vermek için zorlama değildir. Terapi tüm sistemin dengelemesini amaçlar Metabolizması normal çalışan bir kişinin metabolizması zayıflama amacıyla anormal çalışır hale getirilmez; ancak anormal düşük seviyede çalışan bir metabolizme normalleştirilebilir. Örneğin bir kişi karbonhidrat yiyemez hale getirilemez ama aşırı düşkünlük hali normal seviyeye getirilebilir. BiorezonansTerapi doktor kontrolünde yapılır ve şu ana kadar hiçbir yan etki raporlanmamıştır.

Biorezonans ile Tedavi:
Öncelikle uygulama yapılacak kişinin psikolojik ve metabolik yapısı, hastalık eğilimleri ve yeme alışkanlıkları ile ilgili bilgi edinilir. Uygulamalar haftada 1 seans biçiminde yapılır. Seans sırasında kişi koltukta oturur ve hafif bir sakinleşme dışında bir şey hissetmez.

Yiyecek düşkünlüklerinin Silinmesi:
Sigara bırakma amaçlı yapılan uygulamaya benzer. Terapinin amacı problemli yiyecek grubuna karşı aşırı düşkünlüğün kaldırılmasıdır. Cihaz içerisine problemli yiyecek maddesi konur ve kişi seans sırasında cihaz elektrodlarını tutar. Uygulama sırasında sakinleşme dışında birşey hissedilmez.

Metabolik enerji dengelenmesi:
Uygulama kişinin üzerinde gezdirilen bir elekrod yardımıyla yapılır. Uygulama sırasında renk görülmez ancak renklerin frekans bilgisi kullanılır, renklerin özelliklerine göre farklı etkiler oluşur.

Homeopatik damlalar, Bach çiçekleri, Schüsler tuzları:
Uygulama yapılacak kişiye uygun Bach çiçekleri veya diğer homeopatik frekans grubu, özel bir teknikle tuzlu su karışımları üzerinden geçirilir. Bu sıvı kişiye ihtiyaç duyduğunda kullanması için verilir.

Zayıflama hakkında bilgi almak için bizi arayınız...

ULAŞIM BİLGİLERİ

Reşatbey Mh. Stadyum Cd. 62024 Sk. Reşatbey Konsept K:1 D:3 Seyhan/Adana

UYGULAMA ALANLARI

Düzgün işleyen bir sistemde hastalık oluşmaz ya da oluşan hastalık sistemin üzerindeki stresin ...

DR. DOĞANAY KÜRKÇÜ

1966 doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Konya'da tamamladım. 1992 yılında tıp fakültesinden ...

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Yellow Green Blue Purple

Body

Background Color
Text Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction