Uygulamalarımız
BASIN DUYURUSU - Salı, 26 Şubat 2019 00:00
Bicom Alerji Testi ve Tedavisi - Perşembe, 06 Nisan 2017 00:00
Duygu Şifresi Çalışmaları - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00
Psikolojik Kinezyoloji - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00
Matrix Inform Uygulama ve Eğitimcisi - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00

Allerji Tedavisi

 

Alerji vücudumuzun bağışıklık sisteminin aslında zararlı olmayan maddeleri zararlı gibi kabul edip verdiği aşırı reaksiyondur.

Alerjenle ilk karşılaşıldığında bağışıklık sistemimiz bu bilgiyi hafızasına kaydeder. Eğer tekrar bu etken ile karşılaşılırsa oluşan antikorlarla vücudumuz tepki verir. Bu olay her karşılaşmada aynı şekilde veya artarak devam eder. Alerjik reaksiyonların tipleri vardır ve vücutta farklı yerlerde, organlarda ve farklı şiddetlerde kendini gösterebilir. Bu reaksiyonlar uzun süre devam ederse vücutta doku hasarları meydana gelebilir.

Günümüzde alerjilerdeki artışta gıda katkı maddelerinin fazla kullanılması; fast-food denen hazır yiyecekler; cep telefonları, bilgisayar kullanımı; stres gibi vücudu olumsuz etkileyen sebeplerde sayılabilir. Bu etkenler bağışıklık sistemimizi devamlı bir savaş halinde tutarak aşırı duyarlı hale getirirler.

Biorezonans cihazı kişiye dokunduğunu veya alerji yaptığını düşündüğümüz maddenin frekansını nativ (doğal, olduğu gibi) olarak değerlendirebilir. Alerjen frekansı kişinin kendi frekansıyla karşılaştırılıp rezonans tespit edildiğinde test edilen maddenin alerjik reaksiyona yol açtığını anlamak mümkün olmaktadır.

Uygulama Nasıl Yapılır
Allerji yapan, dokunan etkenler tespit edildikten sonra uygulama planı hazırlanır. Kişinin ne kadar maddeye allerjisi varsa terapist o ölçüde bir plan hazırlar. Seanslar haftada bir kez olmaktadır.

Uygulamaya, kişide tespit edilen ana allerjilerle başlanır.

Allerjik bünye kendisine dokunan ama sağlıklı insanlar için hiçbir olumsuz etkisi olmayan allerjen maddeyle karşılaştığı zaman tepki vermektedir. Bu tepki, bu maddelerin frekans kodunu hücrelerin hafızasından silmesi sonucu oluşmaktadır. Vücut maddeyi ‘’yabancı’’ olarak algılar ve bağışıklık sistemi onunla savaşmaya başlar. Hastalık bu şekilde kendini gösterir.

Biorezonans temel olarak bu allerjen maddelerin vücuttaki patolojik frekansını sıfırlamayı ve vücuda güçlendirilmiş normal fiziksel frekanslar vermeyi hedefler. Uygulamadan sonra organizma allerjen maddeleri normal kodunda algıladığı için hastalık tablosu oluşmaz. Örneğin; Çilek alerjisi olan bir kişi bir dönem perhiz ve akabinde biorezonans uygulandıktan sonra yine terapist tarafından yapılacak testle birlikte yeniden çilek yemeye başlayabilir.

Alerji yapan, dokunan frekanslar tespit edildikten sonra terapist tarafından uygulama planı hazırlanır. Uygulama başlayacağı zaman vücudunuza elektrotlar bağlanır bu elektrotlar oturarak veya rahat halde yatarken bağlanabilir. Genelde bir seans 5 ila 30 dakika arasında son bulur, haftada 1 kez uygulanır.

Allerji Tedavisi hakkında bilgi almak için bizi arayınız...

ULAŞIM BİLGİLERİ

Reşatbey Mh. Stadyum Cd. 62024 Sk. Reşatbey Konsept K:1 D:3 Seyhan/Adana

UYGULAMA ALANLARI

Düzgün işleyen bir sistemde hastalık oluşmaz ya da oluşan hastalık sistemin üzerindeki stresin ...

DR. DOĞANAY KÜRKÇÜ

1966 doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Konya'da tamamladım. 1992 yılında tıp fakültesinden ...

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Yellow Green Blue Purple

Body

Background Color
Text Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction