Uygulamalarımız
BASIN DUYURUSU - Salı, 26 Şubat 2019 00:00
Bicom Alerji Testi ve Tedavisi - Perşembe, 06 Nisan 2017 00:00
Duygu Şifresi Çalışmaları - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00
Psikolojik Kinezyoloji - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00
Matrix Inform Uygulama ve Eğitimcisi - Çarşamba, 05 Nisan 2017 00:00

Bicom Alerji Testi ve Tedavisi

Biorezonans ile yapılmış en fazla çalışma alerji üzerine olup başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Allerji kendisini inatçı cilt problemleri veya allerjik astım, saman nezlesi vs. gibi solunum yolu problemleriyle gösterebilir.

Hangi tipte olursa olsun tüm dünyadan, ilaç veya aşı kullanmadan, sadece o maddeye özgü titreşimleri kullanarak yapılan biorezonans tedavilerindeki başarılar raporlanmaktadır. Biorezonans ile allerjen maddeye karşı vücutta kalıcı bir duyarsızlaşma yaratılabilmektedir

Önce hastalığı yaratan allerjen maddelerin test edilerek saptanması gerekir. Bunun için değişik test yöntemleri bulunmaktadır.
BICOM cihazı 6800 maddeye karşı test imkanı sunmaktadır. Oysa cilt testlerinde madde sayısı sınırlıdır. Ve bazı maskeli alerjiler yapılan cilt testlerinde tepki vermemektedir. Bu nedenle aşı uygulaması sınırlı etkiler yaratmaktadır. Yıllarca aşı tedavisi gördüğü halde bir türlü iyileşemeyen çok sayıda hasta vardır.
Biorezonans test metodunda kişiye dokunduğu düşünülen her maddeye karşı test yapılabilmekte ve tedaviyle iyileşme temin edilebilmektedir.
Hastalığa yol açan ana allerjenler tespit edilemezse çok bilinen ev tozu akarı ve polen alerjileri için aşı tedavisi yapılsa bile başka alerjiler ortaya çıkmakta hastanın alerjik tablosunda temelden bir iyileşme sağlanamamaktadır. Biorezonansın alerjik hastalıkların tedavisine getirdiği inanılmaz çözüm tüm allerjenleri test edip tespit edebilme başarısında yatmaktadır.
Ardından hastaya uygulanan bilgisayar kontrollü frekans tedavisiyle hastalık kalıcı olarak ve temelden yüksek bir başarıyla ortadan kaldırılabilmektedir.
BICOM cihazı kişiye dokunduğunu veya alerji yaptığını düşündüğümüz maddenin frekansını nativ(olduğu gibi) olarak değerlendirebilir. Allerjen frekansı kişinin kendi frekansıyla karşılaştırılıp rezonans tespit edildiğinde test edilen maddenin allerjik reaksiyona yol açtığını anlamak mümkün olmaktadır.
 

Bicom İle Yapılabilen Testler
Alerji Testi
Gıda Testi
Ağır Metal Testi
Virüs Testi
Bakteri Testi
Parazit Testi


 
TEDAVİ NASIL YAPILIR
Allerji yapan , dokunan frekanslar test yoluyla tespit edildikten sonra tedavi planı hazırlanır. Kişinin ne kadar maddeye allerjisi varsa terapist o ölçüde bir tedavi planı hazırlar. Seanslar haftada bir kez olmaktadır.
Tedaviye kişide tespit edilen ana allerjilerle başlanır. Allerjik bünye kendisine dokunan ama sağlıklı insanlar için hiçbir olumsuz etkisi olmayan allerjen maddeyle karşılaştığı zaman tepki vermektedir. Bu tepki , bu maddelerin frekans kodunu hücrelerin hafızasından silmesi sonucu oluşmaktadır.

Vücut maddeyi ‘’yabancı’’ olarak algılar ve bağışıklık sistemi onunla savaşmaya başlar. Hastalık bu şekilde kendini gösterir.
Biorezonans terapisi temel olarak bu allerjen maddelerin vücuttaki patolojik frekansını sıfırlamayı ve vücuda güçlendirilmiş normal fiziksel frekanslar vermeyi hedefler.

Tedaviden sonra organizma allerjen maddeleri normal kodunda algıladığı için hastalık tablosu oluşmaz. Örneğin; Çilek alerjisi olan bir kişi bir dönem perhiz ve akabinde biorezonans terapisi uygulandıktan sonra yine terapist tarafından yapılacak testle birlikte yeniden çilek yemeye başlayabilir. Alerji yapa , dokunan frekanslar tespit edildikten sonra terapist tarafından tedavi planı hazırlanır. Terapi başlayacağı zaman vücudunuza elektrotlar bağlanır bu elektrotlar oturarak veya rahat halde yatarken bağlanabilir. Genelde bir tedavi 5 ila 30 dakika arasında son bulur, haftada 1 kez uygulanır ve tedavi süresinin testte ortaya çıkan alerjen madde miktarına göre terapist belirler.
Biorezonans terapisi yan etkisi olmayan ilaçsız acısız ve yüksek etkilidir, rahatlatıcıdır.

 

ULAŞIM BİLGİLERİ

Reşatbey Mh. Stadyum Cd. 62024 Sk. Reşatbey Konsept K:1 D:3 Seyhan/Adana

UYGULAMA ALANLARI

Düzgün işleyen bir sistemde hastalık oluşmaz ya da oluşan hastalık sistemin üzerindeki stresin ...

DR. DOĞANAY KÜRKÇÜ

1966 doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Konya'da tamamladım. 1992 yılında tıp fakültesinden ...

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Yellow Green Blue Purple

Body

Background Color
Text Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction